Sól Naturalna kamienna "Kłodawa" Miałka niejodowana 1kg / 12kart

Producent: Smakosz
Dostępność: W magazynie
SKU: 5901157041340
4,00 zł
Klienci, którzy kupili ten produkt nabyli również:

Sól Himalajska różowa drobna 500g / Smak Zdrowia *** / 10kart

Składniki: sól himalajska różowa 100% Zastosowanie: Stosować jak tradycyjną sól kuchenną. Należy pamiętać aby nie przekraczać zalecanej dziennej dawki soli dla dorosłego człowieka.
4,00 zł

Makaron Ryżowy Świderek b/glut 300g / Smak Zdrowia / 30kart

Składniki: Makaron ryżowy świderek bezglutenowy, bezjajeczny Składniki: ryż parboiled. Gotować w osolonej wodzie przez około 9 minut.
5,86 zł

Sól Naturalna kamienna "Kłodawa" gruboziarnista niejodowana 1kg / 12kart

Sól kamienna z Kłodawy zawiera (w śladowych ilościach) szereg naturalnych mikroelementów niezbędnych do prawidłowego funkcjonowania organizmu człowieka, takich jak: żelazo, wapń, magnez, cynk i potas. Biopierwiastki wchodzące w skład soli kłodawskiej tworzą kompleksy łatwo przyswajalne przez organizm. Z uwagi na brak zawartości jodu, sól kamienna niejodowana nie jest zalecana do bezpośredniego spożycia. Nadaje się natomiast idealnie do przetworów, jako naturalny środek konserwujący.
4,35 zł

Moringa liść zmielony 100g / Astron NOWOŚĆ / 10kart

Moringa Olefeira to roślina, która ma działanie prewencyjne. Jest używana do wspierania leczenia wielu dolegliwości, takich jak choroby skóry, cukrzyca, kłopoty z zasypianiem, przygnębienie i depresja. Dostarcza bardzo dużo energii, co jest szczególnie ważne przed i po treningu. Pomaga regulować poziom cukru we krwi.
14,50 zł