Promocje

Zobacz jako Tabela Lista
Sortuj po
Wyświetl na stronie

Herbatka Hyper-Gryk 150g/ Mir-Lek / 10kart PROMOCJA

Hyper-gryk to mieszanka owocowo ziołowa, mogąca stanowić sposób na uzupełnienie diety w odpowiednie składniki, przeznaczona dla wszystkich dbających o prawidłowe ciśnienie i prowadzących profilaktykę mającą na celu zapobieganie nadciśnieniu. Nadciśnienie jest jedną z nękających nas chorób cywilizacji. Aby uniknąć kłopotów z ciśnieniem należy prowadzić odpowiedni tryb życia. Pomocna może być również suplementacja naturalnymi produktami z ziół i owoców. Stosując systematycznie, przez dłuższy okres czasu Hyper-Gryk możesz uniknąć problemów z nadciśnieniem i zapewnić komfort swojemu sercu. Wyjątkowy smak naszego suplementu pozwoli na spożywanie go jako napoju do posiłków lub może zastąpić codzienną herbatę.
10,44 zł

Fasola Adzuki 200g / Smak Zdrowia / 10kart PROMOCJA

Składniki: Ziarna fasoli adzuki. Zastosowanie: Do dań obiadowych, sałatek. Adzuki należy do lekkostrawnych nasion strączkowych, zawiera znaczne ilości białka, dlatego jest polecana wegetarianom. Przed ugotowaniem moczyć 12 godzin, gotować do miękkości 30-60 minut.
4,30 zł

Herbatka Cholest-Gryk 60 torebek /Mir-Lek / 10kart PROMOCJA

Dbaj o właściwy poziom cholesterolu ! Podwyższony poziom cholesterolu nie jest dobry dla naszego organizmu, stąd istotna jest właściwa dieta i tryb życia. CHOLEST-GRYK to mieszanka ziołowo- owocowa zawierająca składniki pomocne w działaniach mających na celu utrzymanie właściwego poziomu cholesterolu we krwi. W skład CHOLEST-GRYK wchodzą zioła i owoce mogące uzupełnić dietę w składniki pomagające zachowaniu właściwej kondycji układu krążenia. Karczoch może być pomocny w utrzymaniu właściwego poziomu cholesterolu we krwi, a czarny bez może pomagać w zachowaniu zdrowia naczyń krwionośnych.
11,92 zł

Nasiona CHIA 200g / Smak zdrowia / 10kart PROMOCJA

Składniki: Nasiona chia 100% Zastosowanie: Jako dodatek do deserów, sałatek, koktajli i wypieków.
4,77 zł