Obrazek Dieta odchudzająca (pakiet optymalny)
Dieta odchudzająca (pakiet optymalny)
Kiedy odchudzanie staje się głównym celem stosowania diet wówczas stają się one dla nas ciężkie, pełne wyrzeczeń i wyrzutów sumienia. Pierwszym i najważniejszym celem naszej diety jest poprawa zdrowia. W efekcie odzyskujemy siłę i witalność, nasza kondycja się poprawia, uroda nabiera blasku a utrata kilogramów to tylko efekt uboczny stosowania diety. Wierzymy, że aby osiągnąć wymarzony efekt dieta powinna być początkiem zmiany na lepsze, zmiany stylu życia. Naszym celem jest pomóc Ci w tej zmianie, osiągnąć cel i nauczyć jak samodzielnie kontynuować zdrowy styl życia bez efektu jo-jo.
129,00 zł
Obrazek Dieta eliminacyjna (pakiet optymalny)
Dieta eliminacyjna (pakiet optymalny)
Jest to dieta indywidualnie dostosowana do twoich potrzeb żywieniowych. Przeznaczona jest dla osób które z różnych przyczyn nie mogą spożywać pewnych grup produktów spożywczych. Mimo eliminacji niektórych niezbędnych produktów, dieta jest tak skonstruowana, aby dostarczała wszystkie niezbędne związki przyczyniające się do prawidłowego rozwoju i funkcjonowania organizmu.
129,00 zł
Obrazek Dieta witalna (pakiet optymalny)
Dieta witalna (pakiet optymalny)
Dieta witalna jest dietą opartą na zdrowych zasadach żywienia. Chroni przed chorobami cywilizacyjnymi takimi jak otyłość, cukrzyca, nadciśnienie tętnicze, miażdżyca itp. Poprawia koncentrację, zapewnia znakomite samopoczucie oraz smukłą sylwetkę. Jeśli masz świadomość wpływu żywienia na Twoje życie, a Twoje zdrowie jest dla ciebie cenne zmień z nami swoje nawyki żywieniowe, tak aby w przyszłości móc cieszyć się pełnią zdrowia.
129,00 zł