Pakiet efektywny

Wybierając ten pakiet otrzymasz kompleksową opiekę dietetyka, porady i motywacje na czas trwania 30-dniowej kuracji. Indywidualnie dopasowany jadłospis jest wzbogacony o przepisy i listę zakupów. Dodatkowo w prezencje otrzymasz od nas mailingowy kurs "Poczuj Smak Zdrowia w 7 dni"

Pakiet efektywny zawiera:

  • 30-dniowy indywidualnie dopasowany jadłospis z przepisami i poradami
  • kontakt z dietetykiem drogą mailową 24 godziny 
  • 60 minutową konsultacje przez telefon lub Skype przed rozpoczęciem kuracji
  • listę zakupów
  • 2 konsultacje kontrolne po 14 dniu i po 30 dniu kuracji
  • wsparcie motywacyjne
  • mailowy kurs "Poczuj Smak Zdrowia w 7 dni"

 

Wybierz jedną z 3 diet odpowiadającą Twoim potrzebą

Obrazek Dieta odchudzająca (pakiet efektywny)
Dieta odchudzająca (pakiet efektywny)
Kiedy odchudzanie staje się głównym celem stosowania diet wówczas stają się one dla nas ciężkie, pełne wyrzeczeń i wyrzutów sumienia. Pierwszym i najważniejszym celem naszej diety jest poprawa zdrowia. W efekcie odzyskujemy siłę i witalność, nasza kondycja się poprawia, uroda nabiera blasku a utrata kilogramów to tylko efekt uboczny stosowania diety. Wierzymy, że aby osiągnąć wymarzony efekt dieta powinna być początkiem zmiany na lepsze, zmiany stylu życia. Naszym celem jest pomóc Ci w tej zmianie, osiągnąć cel i nauczyć jak samodzielnie kontynuować zdrowy styl życia bez efektu jo-jo.
229,00 zł
Obrazek Dieta eliminacyjna (pakiet efektywny)
Dieta eliminacyjna (pakiet efektywny)
Jest to dieta indywidualnie dostosowana do twoich potrzeb żywieniowych. Przeznaczona jest dla osób które z różnych przyczyn nie mogą spożywać pewnych grup produktów spożywczych. Mimo eliminacji niektórych niezbędnych produktów, dieta jest tak skonstruowana, aby dostarczała wszystkie niezbędne związki przyczyniające się do prawidłowego rozwoju i funkcjonowania organizmu.
229,00 zł
Obrazek Dieta witalna (pakiet efektywny)
Dieta witalna (pakiet efektywny)
Dieta witalna jest dietą opartą na zdrowych zasadach żywienia. Chroni przed chorobami cywilizacyjnymi takimi jak otyłość, cukrzyca, nadciśnienie tętnicze, miażdżyca itp. Poprawia koncentrację, zapewnia znakomite samopoczucie oraz smukłą sylwetkę. Jeśli masz świadomość wpływu żywienia na Twoje życie, a Twoje zdrowie jest dla ciebie cenne zmień z nami swoje nawyki żywieniowe, tak aby w przyszłości móc cieszyć się pełnią zdrowia.
229,00 zł