Niestety ten produkt nie jest dłużej dostępny.

Ciasteczka owsiane z goją 150g /Ania / 20kart

Producent: Ania
Dostępność: Brak w magazynie
SKU: 5903453004371
5,23 zł
Klienci, którzy kupili ten produkt nabyli również:

Olej żywokostowy z gojnikiem 100ml/ Astron / 10kart

Żywi kość, goi kość – czyli żywokost lekarski. Jest stosowany w medycynie od wieków, głównie przy problemach z tkanką kostną – skutecznie wspiera leczenie chorób kręgosłupa, stawu biodrowego, kolan, bóle reumatyczne, rwę kulszową. Pomaga przy złamaniach, zwichnięciach i stłuczeniach. Jest niezastąpiony w stanach zapalnych ścięgien i zakrzepowym zapaleniu żył. Silnie rozgrzewa, a związki czynne przechodzą głęboko. Zawiera między innymi alantoinę, która pobudza tkanki do regeneracji, garbniki, substancje śluzowe, polifenole, auksyny – hormon, który łatwo tworzy nową tkankę i szybko leczy rany.
14,90 zł

Moringa liść zmielony 100g / Astron NOWOŚĆ / 10kart

Moringa Olefeira to roślina, która ma działanie prewencyjne. Jest używana do wspierania leczenia wielu dolegliwości, takich jak choroby skóry, cukrzyca, kłopoty z zasypianiem, przygnębienie i depresja. Dostarcza bardzo dużo energii, co jest szczególnie ważne przed i po treningu. Pomaga regulować poziom cukru we krwi.
14,50 zł

Chrupki Orkiszowe 80g / Smak Zdrowia NOWOŚĆ / 20kart

Zdrowa przekąska idealna dla najmłodszych. Chrupki doskonale zaspokajają głód między posiłkami. Składniki; mąka orkiszowa 50% mąka kukurydziana 50%. Kraj pochodzenia : Czechy
3,39 zł